שיש דקטון למטבח

שיש דקטון מהווה כפיתוח חדש יחסית בעולם משטחי השיש – המשטח פותח ויוצר על ידי חברה ספרדית – הדקטון למעשה עשוי מ-20 מינרלים טבעיים, אשר עברו תהליך המתבסס על מספר טכניקות שונות כמו לדוגמא, חימום בטמפרטורה גבוהה.
בתוך שנים בודדות הדקטון הצליח לגרום סוג של מהפך בעולם משטחי השיש בזכות תכונות המייחדות אותו כמו: עיצוב מרשים וייחודי ועמידות גבוהה מפני כל סוגי המפגעים אשר רק ניתן לחשוב עליהם.
לכן, אם אתם נמצאים בהליך חיפוש אחר שיש, אין כל ספק כי אתם חייבים להכיר את הדקטון, על יתרונותיו השונים – והסיכויים שהוא יהווה את הבחירה הנכונה בעבורכם, הינם גבוהים.

עמידות גבוהה מפני כל סוגי המפגעים

כל מי שמחפש משטחי שיש יבקש ליהנות, מאיכות בלתי מתפשרת, מעמידות בפני נזקים פוטנציאליים שונים ובראש ובראשונה כתמים וכמובן, מנראות מרשימה, אשר תשתלב בצורה הרמונית עם הסגנון העיצוב של החלל.
זאת הסיבה כי שיש דקטון מהווה כבחירה איכותית ונכונה, שיש מסוג זה מתאפיין בעמידות גבוהה במיוחד מפני כל סוגי הכתמים והכימיקלים.
שיש דקטון אף עמיד מפני שריטות ומכות, כך שהוא יהווה כבחירה האופטימאלית גם עבור בשלנים, אשר מעוניינים ליהנות ממשטח שיש, אשר ישמור על מראהו ההתחלתי לאורך זמן.
עמידותו של שיש זה אף תבוא לידי ביטוי בכל מה שקשור לשחיקה – לכן, הוא נחשב גם אופטימאלי לריצוף.

ה"סופרמן" של משטחי השיש

אין כל ספק כי שיש דקטון מהווה את אחד מהפיתוחים המשמעותיים והגדולים שנעשו בשנים האחרונות ולו בזכות העמידות שלו בפני כל מפגע או גורם מזיק שאתם רק יכולים להעלות על דעתכם.
מעבר לחוזקו ועמידותו, הוא כאמור, גם מתאפיין בעיצוב מרשים ובכוחו להשתלב בהרמוניה עם מגוון רחב של סגנונות עיצוב שונים.

גלריית תמונות שיש דקטון למטבח ולחדרי רחצה

פרויקטים

לקביעת פגישה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן